Hírek

warning: Creating default object from empty value in /data/web/www_zounuk/sites/all/modules/i18n/i18ntaxonomy/i18ntaxonomy.pages.inc on line 34.

Meghívó kiállításra

Időpont: 
Friday, August 23, 2019 - 16:30 - Thursday, September 12, 2019 - 18:00

Képnézegetés júliusban is

Időpont: 
Tuesday, July 30, 2019 - 09:00 - 16:00

Mondókázó nyáron is

Időpont: 
Tuesday, July 30, 2019 - 10:00 - 11:00

Rákóczi vetélkedő

Időpont: 
Monday, July 15, 2019 - 11:50 - Saturday, September 14, 2019 - 16:00

Online vetélkedő

Nyári programajánló

Időpont: 
Friday, August 23, 2019 - 14:00 - 15:00

 

A szünidő végén vidám zenés nyárbúcsúztató programra várjuk a könyvtár udvarára a gyerekeket és a szülőket, nagyszülőket.

A rendezvény ingyenesen látogatható!

Új nyári olvasmányok

Időpont: 
Monday, July 8, 2019 - 10:10 - Saturday, July 13, 2019 - 16:00

 

Ízelítő újonnan vásárolt könyveinkből:

A teljes lista megtekinthető az Új beszerzések blokkban.

Jó olvasást kívánunk!

Nyári nyitvatartás

Időpont: 
Monday, July 1, 2019 - 10:00 - Friday, August 2, 2019 - 16:00

Múltidézés nyáron is

Időpont: 
Tuesday, June 25, 2019 - 09:00 - 16:00

Mit játsszunk...!

Időpont: 
Tuesday, June 25, 2019 - 10:00 - 11:00

Új könyvek érkeztek!

Időpont: 
Saturday, June 15, 2019 - 10:30 - Friday, June 21, 2019 - 16:00

 

Ha túl meleg van minden máshoz.... olvass!!!

Az új könyvek listája a szokásos módon olvasható az Új beszerzések blokkban.

Jó böngészést!

Syndicate content
UMFT